top of page
20180527_164857.jpg
20180922_144639.jpg
IMG_20231018_113929.jpg

Leśna Łąka to drugi projekt w ramach W Miejskiej Kniei. Stworzyliśmy przestrzeń w naszych działaniach, gdzie odbywają się odpłatne spotkania społeczno- kulturalne z degustacją. Dania są sezonowe a nie rzadko sięgamy po dzikie rośliny jadalne do ich przygotowania. Podczas spotkań zachęcamy do spacerów po lesie, do poczytania na świeżym powietrzu. Książkę można wypożyczyć z naszej Leśnej Biblioteki. Chcemy zobrazować, że dania z dzikich roślin jadalnych są smaczne i zdrowe a spędzanie czasu na łonie natury pozwala odpocząć, zrelaksować się. U nas nie płaci się za jedzenie, książki, spacery. U nas płaci się za czas. Oczywiście mamy dogodne rabaty i zniżki.

Uwaga: przedstawione oferty są niezależne od wydarzeń ogłaszanych na funpage Leśna Łąka

OFERTA

1. Wieczór panieński/ kawalerski z animacją

Serdecznie zapraszamy do organizowania u nas niezapomnianych imprez okolicznościowych. Zapewniamy catering i aktywności na łonie natury

Koszt: od 120 zł/ os.

Czas: wieczór/ noc

2. Urodziny z animacją

Serdecznie zapraszamy do organizowania u nas urodzin swoich pociech i nie tylko. Dla dzieci i młodzieży organizujemy leśne podchody a dla dorosłych bushcraftowo - survivalowe aktywności. Oczywiście zapewniamy catering i ognisko.

Koszt: 800 zł - 10 os.,

            1000 zł 11-15 os.,

            1200 zł 16-25 os.,

            1700 zł 26-35 os.

Powyżej 35 osób cenę ustalamy indywidualnie.

Czas: do 5h.

3. Przyjęcia okolicznościowe: chrzciny, komunie z animacją

Serdecznie zapraszamy do organizowania u nas, w malowniczej i sprzyjającej najmłodszym okolicy przyjęć dla rodziny. Zapewniamy aktywności dla najmłodszych na łonie natury. 

Koszt: od 55 zł/ os.

4. Obiad dla...

Obiad można u nas zamówić z 2 dniowym wyprzedzeniem bez względu na okoliczność. Jadłospis dobieramy indywidualnie: przystawka, pierwsze danie, drugie danie, deser, ciepłe i zimne napoje. Gotujemy z produktów ekologicznych, lokalnych i wg przepisów rodzinnych. Można zamówić u nas obiad na miejscu i na wynos.

Koszt: 140 zł/ os.

przy większej ilości osób (od 6 os.) cena do indywidualnego ustalenia.

5. Budowa pieca chlebowego (dojeżdżamy)

Uwielbiasz piec chleb? Najsmaczniejsza pizza to ta wypiekana na żywym ogniu? Masz miejsce w ogrodzie? To śmiało pisz do nas, a zbudujemy Ci piec chlebowy w którym upieczesz wszystko :) 

Koszt: 1200 + materiał

6. Tradycje kulinarne: kiszonki (dojeżdżamy)

Kiszonki są znane już od bardzo dawna. Nasze babcie i prababcie od dekad korzystają z ich zdrowotnych właściwości, a lekarze i dietetycy doceniają wartość fermentowanych produktów. Choć kiszenie potraw znane jest od bardzo długiego czasu, dopiero teraz, powróciła na nie prawdziwa moda. Pasjonaci zdrowego żywienia stale eksperymentują, sprawdzając, co jeszcze można poddać kiszeniu, aby było zdrowe i pyszne. Ze względu na ogromną ilość konserwantów na sklepowych półkach, warto przygotowywać kiszonki samodzielnie.

Koszt: 200 zł/ os. Instytucja: 2400 (20 os.)

7. Tradycje kulinarne: sery (dojeżdżamy)

Sery są pyszne, zróżnicowane i zajmują ważne miejsce w wielu naszych potrawach. Są doskonałym źródłem wapnia i białek. Ale w niektórych przypadkach mają dużo soli lub tłuszczu. Na warsztatach powiemy Ci, które są najzdrowsze, jak je zrobić w domowej kuchni. Dzięki temu pyszne i zdrowe sery  będą mogły na dobre zagościć w Twojej lodówce.

Koszt: 200 zł/ os. Instytucja 2400 (20 os.)

bottom of page