top of page
20180527_164857.jpg
20180922_144639.jpg

Leśna Łąka to drugi projekt w ramach W Miejskiej Kniei. Stworzyliśmy przestrzeń w naszych działaniach, gdzie odbywają się odpłatne spotkania społeczno- kulturalne z degustacją. Dania są sezonowe a nie rzadko sięgamy po dzikie rośliny jadalne do ich przygotowania. Podczas spotkań zachęcamy do spacerów po lesie, do poczytania na świeżym powietrzu. Książkę można wypożyczyć z naszej Leśnej Biblioteki. Chcemy zobrazować, że dania z dzikich roślin jadalnych są smaczne i zdrowe a spędzanie czasu na łonie natury pozwala odpocząć, zrelaksować się. U nas nie płaci się za jedzenie, książki, spacery. U nas płaci się za czas. Oczywiście mamy dogodne rabaty i zniżki.

Uwaga: przedstawione oferty są niezależne od wydarzeń ogłaszanych na funpage Leśna Łąka

OFERTA

1. Wieczór panieński/ kawalerski z animacją

Serdecznie zapraszamy do organizowania u nas niezapomnianych imprez okolicznościowych. Zapewniamy katering i aktywności na łonie natury

Koszt: od 120 zł/ os.

Czas: wieczór/ noc

2. Urodziny z animacją

Serdecznie zapraszamy do organizowania u nas urodzin swoich pociech i nie tylko. Dla dzieci i młodzieży organizujemy leśne podchody a dla dorosłych bushcraftowo - survivalowe aktywności. Oczywiście zapewniamy katering i ognisko.

Koszt: 600 zł - 10 os.,

            800 zł 11-15 os.,

            1000 zł 16-25 os.,

            1500 zł 26-35 os.

Powyżej 35 osób cenę ustalamy indywidualnie.

Czas: do 6h.

3. Przyjęcia okolicznościowe: chrzciny, komunie z animacją

Serdecznie zapraszamy do organizowania u nas, w malowniczej i sprzyjającej najmłodszym okolicy przyjęć dla rodziny. Zapewniamy aktywności dla najmłodszych na łonie natury. 

Koszt: od 55 zł/ os.

4. Obiad dla...

Obiad można u nas zamówić z 2 dniowym wyprzedzeniem bez względu na okoliczność. Jadłospis dobieramy indywidualnie: przystawka, pierwsze danie, drugie danie, deser, ciepłe i zimne napoje. Gotujemy z produktów ekologicznych, lokalnych i wg przepisów rodzinnych. Można zamówić u nas obiad na miejscu i na wynos.

Koszt: 140 zł/ os.

przy większej ilości osób (od 6 os.) cena do indywidualnego ustalenia.

bottom of page